O nas

ADEX-im jest zespołem profesjonalistów z wieloletnim
doświadczeniem. Ponad 10 lat organizujemy przeprowadzki.

Strona główna » O nas
ADEX-im - przeprowadzki firm

Miło nam powitać Cię na stronie firmy ADEX-im zajmującej się organizacją przeprowadzek.

Firma ADEX-im działa na rynku od 2010 roku. Zajmujemy się organizacją transportu oraz przeprowadzek. Świadczymy usługi na terenie całego kraju oraz Europy. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!

Dla kogo pracujemy

Oferta naszej firmy skierowana jest do wszystkich z Was, którzy planują organizować przeprowadzkę lub też mają w planach transport większej ilości rzeczy lub towarów.

Wśród licznej rzeszy naszych Klientów znajdują się zarówno małe, średnie i duże firmy, oraz Klienci indywidualni, dla których organizowaliśmy przeprowadzki domów i mieszkań. Skoro już przy tym jesteśmy, to zachęcamy Was do zapoznania się z naszą dokładną ofertą!

Co robimy

  • Przeprowadzki osób prywatnych
  • Przeprowadzki firm i instytucji
  • Przeprowadzki międzynarodowe
  • Transport dzieł sztuki
  • Transport urządzeń nietypowych
  • Transport sejfów
  • Transport pianin
ADEX-im -  przeprowadzki mieszkań

ADEX-im gwarantowana jakość!

Chcemy zapewnić, że organizując przeprowadzki mieszkania czy też domu zajmujemy się tym kompleksowo. Zlecając nam przeprowadzkę możesz być pewien, że wszystko zrobione będzie na czas, a Ty w spokoju będziesz mógł cieszyć się swoim nowym mieszkaniem!

W podstawowy zakres naszych usług wchodzą przede wszystkim przeprowadzki osób prywatnych, przeprowadzki firm oraz transport specjalistyczny taki jak transport pianin lub transport fortepianów. Prace te niezależnie od ich stopnia trudności wykonujemy w pełni profesjonalnie używając do tego specjalistycznego sprzętu.

Zdając sobie sprawę, z wartości przewożonego mienia, które nam Państwo powierzacie, gdzie wielokrotnie wartość ta jest nie tylko finansowa, ale przede wszystkim sentymentalna, firma nasza kładzie największy nacisk na bezpieczeństwo przewożonych rzeczy.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc! Zadzwoń do nas!

Przewiń do góry